Přečtěte si recenze od našich testerek, které testovaly Bylinnou směs Imunita

image
otestováno
Počet recenzí
11
jak jste hodnotili
5
6x
4
4x
3
2
1x
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 19. 4. 2020
do 7. 6. 2020


Bylinná směs Imunita

Bylinný komplex slouží k podpoře imunitního systému. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení plnohodnotné kvality života. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře imunitního systému.

Doporučené dávkování: 1 - 2 tobolky denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Podávejte v jedné fázi 5-6 dnů, pak přerušit na 2 dny. Takto postupujte 5-6 týdnů.


Více informací o produktu najdete TADY.
Hodnocení
11
avatar
Alena
Děkuji za možnost testování tohoto bylinného přípravku.Hned po obdržení zásilky mě zaujaly tablety ve skleničce s krásným obrázkem slona. Po prvním otevření mě překvapil silný zápach bylin, spíše se dá říct octový odér. Tabletky jsou poměrně velké,ale zvládla jsem je polykat i nalačno.. Po 14 denním užíváním jsem bohužel nezaznamenala žádné změny, takže budu pokračovat. Možná bych řekla, že se mi zlepšila pleť, takže určitě budu pokračovat.
klad Design, skleněná lahvička
klad snadné používání
klad imunita zřejmě posílena, bez chorob
klad bylinný až octový zápach
avatar
Iveta
Tabletky jsou baleny v hezkém skleněném obalu, možná zbytečně velkém, ale po prvním otevření silný zápach bylin, to mi zprvu docela vadilo, ovšem po delší době se dá zvyknout. Tabletky jsou poměrně velké, takže byl trochu problém s polykáním ale dá se zajídat. Po 30 denním užívání jsem nezaznamenala žádné velké změny, ale určitě se mi zlepsila pleť, takže určitě budu pokračovat.
klad Obal produktu
klad Zlepšení pleti
klad Velikost tablet
avatar
Jitka
Bylinna smes Imunita White Elephant/ Bily slon je nadupana vitaminy a mineraly. Samozrejme obsahuje echinaceu, trapatku, rakytnik a lichorerisnici, dale pak betaglukany, zensen, aloe veru, zinek a vitamin C. Je to uplna vitaminova bomba, tobolky jsou klasicke vetsi zelatinove, nutno dukladne zapit vodou. Doporucuji se brat 1-2 denne 5-6 dnu, pak 2 dny vynechat. Musim rici, ze se citim uplne jako znovuzrozena, dlouhotrvajici jarni unava je pryc, je mi fakt skvele :) Doprala jsem si jeste masaz celeho tela a pletovou masku. Urcite take vyzkousejte ;) 10 z 10 :)
klad cesky vyrobek
klad mysticky design obalu
klad smes je plna vitaminu a mineralu
klad vyssi cena
příloha
avatar
Eva
Bylinnou směs jsem získala k testování a velice jsem se na ni těšila. Stále jsem bojovala s častými respiračními infekcemi, že jsem již delší dobu hledala produkt, který by mi pomohl a těchto obtíží zbavil. Po řádném nastudování složení jsem byla mile překvapena, co vše zdravého a tělu prospěšného tyto tablety obsahují. Užívala jsem přesně dle doporučeného dávkování. V prvních dnech jsem žádný velký účinek nepozorovala, ale nenastaly ani žádné zažívací, či jiné potíže. V další fázi užívání jsem zpozorovala, že se mi zlepšila i pleť, zažívání, mám více energie. Nejsem celkově už tolik unavená jako dřív. Během celé doby u mě nenastalo žádné onemocnění dýchacích cest, a to jsem byla ve společnosti nachlazených lidí, kteří se potýkali s rýmou, či kašlem. Tuto směs mohu maximálně doporučit. Sama určitě zakoupím i další balení a budu testovat dál. Sice je to zatím krátká doba na větší závěry, ale i za tu krátkou dobu braní se určitě cítím lépe.
klad Složení
klad Po celou dobu užívání u mě nepropukla žádná infekce
klad Bez vedlejších účinků
klad Zlepšila se mi pleť, zažívání a mám více energie
klad Nemám co vytknout
avatar
Veronika
Bylinná směs Imunita obsahuje kromě bylin jako je například lichořeřišnice, žen-šen, aloe vera či rakytník, také i potřebný zinek (toho by mohlo být i více) či vitamín C, tudíž celkové složení je dle mého názoru obsáhlé a tedy plně dostačující. Při otevření mě trochu zarazila né zrovna příjemná"vůně", ale po pár dnech užívání to člověk už ani nevnímá a zvykne si. Každopádně jsem po celou dobu užívání ani jednou neonemocněla, tudíž produkt mohu doporučit.
klad přírodní a obsáhlé složení
klad i vitamín C
klad pěkný obal
klad nepříjemná "vůně"
klad těžká láhev k uchování
příloha
avatar
Daniela
Tobolky bylinné směsi Imunita od W.E., mají úžasné složení a jsou v pěkné skleněné lékovce s krásným obrázkem. Už ten mě navnadil, abych se zkusila přihlásit na testování a podařilo se. Moc za to díky ?. S užíváním - velikostí kapslí jsem neměla problém, brala jsem jednu denně. Určitě jsem si imunitu, zvláště v dnešní době tak důležitou, posílila. Chci v užívání této bylinné směsi pokračovat a to zejména na podzim a v zimě, které je chřipkovým obdobím. Ráda doporučuji užívání tohoto doplňku pro posílení imunity i všem ostatním!
klad viz výše
klad bez připomínek
avatar
Kamila
Bylinná smě imunita mě zaujala svým unikátním složením. Obal výrobku dle mého názoru obsahuje příliš informací o produktu, tyto informace bych uvedla spíše na příbalovém letáčku. Údaje zde uvedené jsou také hůře čitelné, obzvláště pro starší osoby. Dále velikost kapslí mě celkem vyhovuje, ale preferovala bych více klasické tablety, nyní je to čirá tobolka. Co se týká mé imunity začala jsem pozorovat , že došlo k celkovému zlepšení stavu. Cítím se i méně unavená a odolnější, přestala mě trápit rýma a průdušky. Co mě trochu překvapilo , proč je tento výrobek pojmenovaný jako "Bílý slon" ? Tento výrobek bych ráda doporučila.
klad Balení
klad Unikátní složení produktu
klad Snadné použití
klad vyšší cena
klad hodně informací na obale
příloha
avatar
Lenka
Velmi mě zaujalo moc pěkné balení. Tobolky jsou pro mě dost velké, neumím polykat ani malé prášky, proto jsem směs vyspala, je dost slaná, cítit jde hlavně česnek. Po používání jsem se cítila dobře, nastartování, plná energie a fit. Zlepšilo se i trávení a stav pokožky.
klad Baleni
klad Chuť
klad Tobolky
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Valentina
Produkt je velmi zajímavý. Dorazil mi kousek s rozlomeným víčkem, ale to je jen detail :) To co se skrývá v něm je důležitější. Pilulky mají velmi specifický závan, až dosti nepříjemný. Takže pokaždé, když dózu s pilulkami ráno otevírám, musím zadržet dech. Po cca 1-2 týdnech braní jsem nepostřehla žádný viditelný pokrok, nebo změnu. Nepociťuji na sobě nic, ale to jsem ani od tohoto produktu nečekala. Je to přece jen doplněk stravy na imunitu :)
klad Dóza
klad Vůně
příloha
avatar
Irena
Desing obalu se mi moc líbí. Velikost kapslí je akorát a barva kapslí je taky super. Jen bych dala menší obal. Nevím zda došlo k posílení imunity,ale cítím se skvěle a pohodově,takže si myslím, že White Elephant imunita má na tom svůj podíl. Doporučila bych to všem. Jsem spokojená a děkuji za tuto přpříležitost.
klad Líbí se mi obal.
klad Dala bych menší obal.
avatar
Petra
Velmi děkuji za možnost testovat tento doslova zázrak. Už jen desing celého výrobku se mi moc líbí a doslova láká k vyzkoušení, stejně jako všechny produkty značky White Elephant. A tak jsem začala hned první den, ostatně dcerka mi jde v pondělí po nucených prázdninách do školy a to vždy přinese nějaký bacil, kterým mě nakazí a tak chci aby moje imunita byla připravena, neboť ani stresy těchto podivných dní jí nepřidaly. Tobolky jsem proto začala užívat hned 2, krásně se mi polykají a vždy se na ně těším. Řekla bych, že už po prvním týdnu se cítím lépe, jsme méně unavená méně se stresuji a celkově se cítím silnější. 60 tobolek je podle mě ideální balení, aby se imunita opravdu nově vybudovala a posílila. Výrobek doporučuji a sama se ráda vrhnu na zkoušení dalších výrobků této značky.
klad desing balení
klad velikost balení - 60 tobolek
klad pozitivní účinky
klad příjemná forma tobolek
klad nic
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel