Vybrané testerky si již vychutnávají svůj oblíbený nápoj z hrnku " Mám se ráda". Jak jsou spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotili
5
5x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 10. 11. 2019
do 30. 11. 2019

Hrnek "Mám se ráda"

Tenhle hrníček je náš hrdina. Nejen že je krásně velký (450 ml), tak akorát padne do ruky, hodí se jak na čaj, tak i na velké kafe, ale především pomáhá.

V rámci dlouhodobé spolupráce s Mamma help jsme se rozhodly, že 99,- z každého prodaného hrníčku půjde na pomoc ženám, které bojují s rakovinou prsu, o které se tato nezisková organizace stará. 

Hrníčkem tak uděláte radost nejen sobě nebo své kamarádce, ale zároveň předáte poselství ženám, které se nevzdávají a bojují se zákeřnou nemocí a podpoříte také osvětu prevence rakoviny prsu.



Hrnek


Hodnocení
5
avatar
Lucie
Pro mě naprosto ideální velikost hrníčku, navíc ve velikosti, která akorát padne do ruky. Objem je také dostačující. Děkuji za možnost testování.
klad Krásný design
klad Akorátní velikost :)
klad Na dobrou věc
klad Nemám co vytknout
příloha
avatar
Romana
Tenhleten hrneček je fakt super, velikej, ale přesto akorát přesně na můj ranní cajík s mlékem doma...a přes den na ovocný-ten hlavně v práci. Mám ráda veliké hrnečky a z tohohle se super pije. Akorát padne do ruky a musím se přiznat že kdokoli šel okolo a viděl pro ně neznámý hrneček s nápisem-hned se ptali co je to zač. A jako sestřička?? myslím že v práci vystavuji hrneček na tom pravém místě. Moc děkuji- je fakt super. Je super že pomáháte.
klad velikost, akorát do ruky, nápis
klad nenašla jsem NIC
příloha
avatar
Barbora
Hrníček s motivačním popiskem je naprosto ideální pro každodenní pochybnosti o sobě sama a tak jsem si ho vzala rovnou do práce a mám ho celý den na očích:) Dobře sedne do ruky, má perfektní objem na čaj i kafe s mlékem a dobře se drží. Mockrát děkuji
klad ideální velikost
klad krásný popisek
klad dobře se drží
klad žádný
příloha
avatar
Anežka
Z hrnku mám velkou radost. Jako studentka trávím dost času u učení a k tomu je nutno mít dost kávy v hrnku. Neskutečně mě potěší, když při pití vidím “Mám se ráda”. Cítím u toho hřejivý pocit, který mi tento zdlouhavý čas zpříjemňuje. Určitě zakoupím i v budoucnu pro blízkou kamarádku. Těší mě i, že koupí může člověk podpořit dobrou věc.
klad Pěkný design
klad Nic
příloha příloha
avatar
Žaneta
Děkuji za krásný hrníček! Už teď je mým nejoblíbenějším hrníčkem. Je tak akorát na mou oblíbenou kávu s mlékem, na kakao i na čaj. Nápis je úžasně pozitivní a rozzáří každé pošmourné ráno. Jsem teď sice doma s druhorozeným miminkem, ale hned mám lepší den, když si po ránu uvařím kávu, než skočím zase do kolotoče všedních dnů školka, kojení a uspávání drobečka, kroužky, koupání, opět uspávání :-) Určitě se hrníček stane mým společníkem i při návratu do pracovního procesu a bude mě podporovat každý pracovní den.
klad velikost 450 ml
klad potisk
klad motivační nápis
klad koupí podpoříte dobrou věc
klad nic
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel