Dokonalé MAXI SUKNĚ máme otestované! Udělaly z testerek skutečné bohyně?

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotili
5
2x
4
3
1x
2
1
doporučuje
67 %
Testováno v období
od 27. 10. 2019
do 30. 11. 2019

Maxi sukně

Všechny maxi sukně jsou vyráběny v Čechách s podnikavou ženou Lucií Vláškovou, maminkou a akční ženou s krásnou energií, která dává každé sukni originální nádech.

Vybírat můžete z těchto motivů: 

Podzimní květy

  • Nejoblíbenější střih sukně Evy Čejkové do A s vysokým pasem, který je variabilní, lze nosit vysoký (i těhotné), přeložený na půl, nebo i ohrnutý přes sukni. Volbou se i reguluje délka sukně. Sukně je ze dvou dílů sukně a pásku. Lichotí pro svůj střih všem postavám, je pohodlná, pružná, výborná i na cesty, moc se nemačká.

 Hvězdy

  • Oblíbená půlkulová sukně se vzorem Hvězdy podle návrhu od Evy Čejkové. Maxi sukně je s vysokým pasem, který je variabilní, lze nosit vysoký (i těhotné), přeložený na půl, nebo i ohrnutý přes sukni. Volbou se i reguluje délka sukně. Sukně je ze dvou dílů sukně a pásku. Lichotí pro svůj střih všem postavám, je pohodlná, pružná, výborná i na cesty, moc se nemačká.

Bohyně

  • Áčkový úzký střih sukně bez rozparku vhodný ke kozačkám a díky černému pasu skvěle tvaruje postavuj a dá se kombinovat s černým a nebo červeným vrškem. Sluší každé odvážné ženě bez ohledu na věk.

Plameňáci

  • Teplá bavlna s decentním potiskem, který se dá krásně kombinovat například se svetrem. A pak si můžete užít volno v příjemném modelu, který vás nikde netáhne a dává volnost. Oproti ostatním maxi sukním je ušita z nejteplejší ale zároveň nejméně pružné látky.

Nepřehlédnutelná

  • Nejoblíbenější střih sukně Evy Čejkové do A s vysokým pasem, který je variabilní, lze nosit vysoký (i těhotné), přeložený na půl, nebo i ohrnutý přes sukni. Volbou se i reguluje délka sukně. Sukně je ze dvou dílů sukně a pásku. Lichotí pro svůj střih všem postavám, je pohodlná, pružná, výborná i na cesty, moc se nemačká.

Pusinky

  • Áčkový střih s vysokým pasem, který je variabilní, lze nosit vysoký (i těhotné), přeložený na půl, nebo i ohrnutý přes sukni. Volbou se i reguluje délka sukně. Sukně je ze dvou dílů sukně a pásku. Lichotí pro svůj střih všem postavám, je pohodlná, pružná, výborná i na cesty, moc se nemačká.

   


Hodnocení
3
avatar
Markéta
Měla jsem možnost testovat sukni Bohyně. Sice se psalo, že to je áčkový střih, ale podle mého je dost úzká.Áčkový střih je opradu širší, vzhledem k tomu že mám vzdělání v oděvnictví, tak vím, jak se stříhá. Zajímavě řešený pas a materiál mě nadchnul. Lehce elastický a přitom pevný. Vzor až moc strakatý,ale v kombinaci s černým vrškem bude top.
klad Materiál
klad Střih
avatar
Veronika
Mám tu čest nosit maxi sukni, která lahodí téměř každé postavě, zakryje případné nedokonalosti a zároveň zvýrazní sexy ženské křivky! Na můj vkus je trochu výraznějšího designu, ale v kombinaci s basic černým topem to je paráda :) Jsem menšího vzrůstu, proto je mi sukně delší, doplnila jsem ji tak hodně vysokými botami, čímž jsem celkový dojem pošoupla o další lvl výš ??
klad Zakryje vypouklé bříško
klad Zakryje nedokonalosti
klad Zvýrazní křivky
klad Název Bohyně odpovídá
klad Výraznější motiv
klad Mohla by být o trochu kratší
avatar
Petra
Dobrý den, ráda bych poděkovala za možnost vyzkoušet jednu z maxi sukní - vybrala jsem si sukni Bohyně a zamilovala jsem se do ní od první chvíle. Je krásná, originální, nepřéhnutelná a opravdu příjemně se nosí. Byla jsem překvapená, že se dá úžasně kombinovat, stačí jednobarevný vršek a nemusí být je černý či červený - na fotce vidíte, že vypadá skvěle i se šedou, dokonalá je s černým kabátkem a kozačkami a v létě s tílečkem. Jsem ze sukně absolutně nadšená, okolí na ní reaguje velmi pozitivně - tedy až na mojí pubertální dceru, ale to se dá pochopit :-) Tahle sukně přímo křičí do světa - Mám se ráda!
příloha
klad materiál
klad střih
klad barva
klad potisk
klad řešení pasu
klad není nic takového