Dokonalé MAXI SUKNĚ máme otestované! Udělaly z testerek skutečné bohyně?

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotili
5
2x
4
3
1x
2
1
doporučuje
67 %
Testováno v období
od 27. 10. 2019
do 30. 11. 2019

Maxi sukně

Všechny maxi sukně jsou vyráběny v Čechách s podnikavou ženou Lucií Vláškovou, maminkou a akční ženou s krásnou energií, která dává každé sukni originální nádech.

Vybírat můžete z těchto motivů: 

Podzimní květy

  • Nejoblíbenější střih sukně Evy Čejkové do A s vysokým pasem, který je variabilní, lze nosit vysoký (i těhotné), přeložený na půl, nebo i ohrnutý přes sukni. Volbou se i reguluje délka sukně. Sukně je ze dvou dílů sukně a pásku. Lichotí pro svůj střih všem postavám, je pohodlná, pružná, výborná i na cesty, moc se nemačká.

 Hvězdy

  • Oblíbená půlkulová sukně se vzorem Hvězdy podle návrhu od Evy Čejkové. Maxi sukně je s vysokým pasem, který je variabilní, lze nosit vysoký (i těhotné), přeložený na půl, nebo i ohrnutý přes sukni. Volbou se i reguluje délka sukně. Sukně je ze dvou dílů sukně a pásku. Lichotí pro svůj střih všem postavám, je pohodlná, pružná, výborná i na cesty, moc se nemačká.

Bohyně

  • Áčkový úzký střih sukně bez rozparku vhodný ke kozačkám a díky černému pasu skvěle tvaruje postavuj a dá se kombinovat s černým a nebo červeným vrškem. Sluší každé odvážné ženě bez ohledu na věk.

Plameňáci

  • Teplá bavlna s decentním potiskem, který se dá krásně kombinovat například se svetrem. A pak si můžete užít volno v příjemném modelu, který vás nikde netáhne a dává volnost. Oproti ostatním maxi sukním je ušita z nejteplejší ale zároveň nejméně pružné látky.

Nepřehlédnutelná

  • Nejoblíbenější střih sukně Evy Čejkové do A s vysokým pasem, který je variabilní, lze nosit vysoký (i těhotné), přeložený na půl, nebo i ohrnutý přes sukni. Volbou se i reguluje délka sukně. Sukně je ze dvou dílů sukně a pásku. Lichotí pro svůj střih všem postavám, je pohodlná, pružná, výborná i na cesty, moc se nemačká.

Pusinky

  • Áčkový střih s vysokým pasem, který je variabilní, lze nosit vysoký (i těhotné), přeložený na půl, nebo i ohrnutý přes sukni. Volbou se i reguluje délka sukně. Sukně je ze dvou dílů sukně a pásku. Lichotí pro svůj střih všem postavám, je pohodlná, pružná, výborná i na cesty, moc se nemačká.

   


Hodnocení
3
avatar
Petra
Dobrý den, ráda bych poděkovala za možnost vyzkoušet jednu z maxi sukní - vybrala jsem si sukni Bohyně a zamilovala jsem se do ní od první chvíle. Je krásná, originální, nepřéhnutelná a opravdu příjemně se nosí. Byla jsem překvapená, že se dá úžasně kombinovat, stačí jednobarevný vršek a nemusí být je černý či červený - na fotce vidíte, že vypadá skvěle i se šedou, dokonalá je s černým kabátkem a kozačkami a v létě s tílečkem. Jsem ze sukně absolutně nadšená, okolí na ní reaguje velmi pozitivně - tedy až na mojí pubertální dceru, ale to se dá pochopit :-) Tahle sukně přímo křičí do světa - Mám se ráda!
klad materiál
klad střih
klad barva
klad potisk
klad řešení pasu
klad není nic takového
příloha
avatar
Markéta
Měla jsem možnost testovat sukni Bohyně. Sice se psalo, že to je áčkový střih, ale podle mého je dost úzká.Áčkový střih je opradu širší, vzhledem k tomu že mám vzdělání v oděvnictví, tak vím, jak se stříhá. Zajímavě řešený pas a materiál mě nadchnul. Lehce elastický a přitom pevný. Vzor až moc strakatý,ale v kombinaci s černým vrškem bude top.
klad Materiál
klad Střih
avatar
Veronika
Mám tu čest nosit maxi sukni, která lahodí téměř každé postavě, zakryje případné nedokonalosti a zároveň zvýrazní sexy ženské křivky! Na můj vkus je trochu výraznějšího designu, ale v kombinaci s basic černým topem to je paráda :) Jsem menšího vzrůstu, proto je mi sukně delší, doplnila jsem ji tak hodně vysokými botami, čímž jsem celkový dojem pošoupla o další lvl výš ??
klad Zakryje vypouklé bříško
klad Zakryje nedokonalosti
klad Zvýrazní křivky
klad Název Bohyně odpovídá
klad Výraznější motiv
klad Mohla by být o trochu kratší
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel