Jak se vám píše s naším bambusovým motivačním perem "Mám se ráda"? My už to víme

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
8x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 11. 2019
do 15. 12. 2019

Motivační pero "Mám se ráda"

Jaká afirmace může být více než „Mám se ráda“?

S tímto perem BIO výroby půjde práce od ruky!  Motivační pero "Mám se ráda" je vyrobeno z bambusu, jednoho z nejpevnějších a nejobnovitelnějších zdrojů planety. Bambus je rychlerostoucí tráva a potřebuje jen málo času, aby byla připravena ke žním, a tak její sklizeň nenarušuje ekosystém.

 


Hodnocení
10
avatar
Petra
Nadherny designový kousek. Material prijemny na dotyk. Hrot pera se vysune krouzivym mechanismem nahore a pak uz muzete psat. V ruce dobre drzi, neni moc tluste a dobre se s nim pise. Vzdy se tesim na to, abych s nim uz zase mohla neco napsat:).
klad design
klad material
klad dobre se s nim pise
klad nic
avatar
Jana
Toto pero ma skvely nadcasovy design. Uzavira se sroubovanim. Velice dobre se s nim pise a barva naplne vypada velice hezky na papire.
klad Prirodni vzhled
klad Trva dele,nez se vysroubuje a je pripraveno k pouziti
avatar
Jaroslava
Právě jsem se se vrátila po 3 týdnech dovolené z Egypta. Propisku jsem si vzala sebou na vyplňování křížovek. Drží se dobře, píše se s ní taky dobře. Kamarádka si jí půjčovala na Sudoku a byla spokojená taky, díky - je dobrá. Jarka
klad vzhled
klad úchop
klad barva tužky
klad barva náplně
klad nic nevadí
avatar
Alena
S perem se dobře píše. Oceňuji originální dřevěný design produktu. Je to užitečný společník, který by neměl chybět v kabelce každé praktické ženy. Pero je bytelné a opravdu krásné.
klad Dsign
klad Nic
avatar
Karolína
Je to krásné bambusové pero. Píše se s ním velmi dobře a hladce. Má krásný design a všude s ním budete za hvězdy.
klad Je ekologické
klad Nic
avatar
Markéta
Dobry den. Byla jsem mile prekvapena jak lehounce se s perem pise. A jeste ze je cerne barvy. To se malo kdy vidi. Jen jako levacka bych uvitala napis z obou stran.
klad lehkost
klad nic
příloha příloha
avatar
Nikola
Píše se s ním kvele,lehce,hezky se drží,otacive zapínání a vypínání pera jde zlehka. I když mám narvanou kabelku věcmi,pero se nezlomiloani neohnulo. Mater je priemny na dotyk. Jediná nevyhoda e,že píše cerne,nedaji se s ním podepisovat úřední dokumenty..
klad Snadné otevírání a zavírání
klad Příjemný materiál
klad Je lehké,lehce se drží
klad Lehce se s nim píše
klad Neohyba se,nelame se
klad Píše černě,nemohu s nim podepisovat úřední dokumenty
příloha
avatar
Katka
Na první pohled mne pero překvapilo svou robustností a přitom elegancí. Padne dobře do ruky a píše se s ním dobře. Má černou náplň a spíše silnější hrot.
klad Hezký design
klad Bambus
klad —-
avatar
Hana
Bambusové pero Mám se ráda, je nejen praktická věc, ale i motivační. S propiskou píšeme denně nejen běžnou administrativu, ale že je tak pěkná je málokterá, navíc hned zlepší den s nápisem "Mám se ráda". Propiska je ekologická, dobře se drží a píše se s ní. Doporučuji nejen jako dárek.
klad tvar
klad pěkný motivační text
klad dobře píše
klad ekologie - bambus
klad nic jsem nenašla jako zápor
příloha
avatar
Juliette Denise
propiska je nádherná a příjemná. Hned když jsem si ji musela vyzkoušet. Nádherně píše vždy u některé propisky musím tlačit aby psala tahle bambusová propiska hned psala. Velice moc doporučuji. Moc se mi líbí že se jenom otočí . protože normální propisky cvakají a vydávají rušivé cvakací zvuky.
klad je příjemná
klad praktická
klad vše je dobré
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel