Dárkový voucher v hodnotě 500 kč na eshopu mám se ráda udělal testerkám velkou radost

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotili
5
8x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 31. 10. 2019
do 24. 11. 2019

Voucher v hodnotě 500 Kč 

Voucher v hodnotě 500 kč můžete uplatnit při nákupu zboží na eshopu Mám se ráda.
Svým nákupem podpoříte kvalitní výrobky českých podnikatelů, proto se zapojte do testování a udělejte si radost. 

Eshop Mám se ráda

Moderátorka pořadu Všechno, co mám ráda Eva Čejková spolu s českými ženami vytváří originální módní kousky i doplňky pro ty, které jsou sebevědomé. A vědomé, že nedokonalost je naše krása.
Komunita, která se rozhodla dlouhodobě podporovat spolupráci žen i mužů a prodej kvalitních produktů s důrazem na ekologii a původ a vy je svým nákupem produktů můžete pdopořit v tom, co dělají.

Víme kdo...

  • Víme, kdo vyrobil naše produkty.
  • Víme, kdo je výrobcem původního materiálu.
  • Víme, kdo je dodavatelem.
  • Víme, kdo je tvůrcem a srdcařem, který stál na úplném začátku.

  

 *Minimální objednávka k uplatnění slevového voucheru je 500 Kč.


Hodnocení
9
avatar
Michaela
Na eshopu mám se ráda jsem nakoupila již podruhé díky voucheru za který jsem moc ráda, díky němu jsem si mohla dopřát nádherný náramek z minerálů. Na eshopu mají ale více krásných věcí, jistě nakoupím znovu. Jsem ráda za tento obchůdek kde je vidět, že je vše dělané s láskou a ochotou. Při rozbalení zásilky jsem byla moc mile překvapena a dojata z krásného vzkazu, který si sami můžete prohlédnout na fotce. :)..Obchod vřele doporučuji.
klad Milá komunikace
klad Krásné výrobky pro ženy
klad Ochota
klad nic
příloha
avatar
Pavla
Perfektní a rychlé jednání při online nakupování. Zboží došlo do dvou dnů. Vybrala jsem si obaly na polštáře a jsou nádherné, ozdobí mi o Vánocích sedačku, jsou z kvalitního materiálu. Nevědela jsem, co si na portálu mamserada.cz vybrat dřív. Moc děkuji.
klad pestrost eshopu
klad skvělé ceny
klad rychlé dodání zboží
klad na nic jsem nepřišla
avatar
Aneta
Produkty Mám se ráda jsou šik, fešn, krásné, luxusbuluxusní a mnoho dalších. Vybrala jsem si bílé tričko s nápisem mám se ráda a je skvělé. Materiál je parádní a skvělé se hodí ke všemu. Má parádní střih. Já ho nosím například k riflím nebo do lacláčů.
klad Střih
klad Barva
klad Nápis
klad Trochu větší ceny
avatar
Štěpánka
Objednání v e-shopu bylo snadné a intuitivní. Odlehčený design mne velice zaujal. Byla jsem průběžně informována o stavu zásilky. Balíček dorazil rychle a byl pečlivě zabalený. Vybrala jsem nakonec krásná bambusová pera a hrnek. Oboje krásné a decentní. Hrnek akorát na můj ranní "kýbl" kávy. :-D
klad rychlost vyřízení
klad komunikace
klad průběžné info o zásilce
klad kvalita zboží
klad Milá karta s poděkováním
klad "recyklace" již použitých krabic
klad možná bych přidala možnost dopravy zásilkovnou, nebo podobnou službou s vyzvednutím na "pointu"
avatar
Jitka
Děkuji za možnost otestování sympatického obchůdku mamserada.cz. Co se mě líbí a nelíbí? Obdivuji rychlost, s jakou zásilka doputovala od uskutečnění objednávky domů. Skvělá mně přijde i samotná myšlenka, produktu, u kterých je přesně známý původ včetně materiálu. Naopak si dovolím vytknout příliš stručné popisky. Jen namátkou, například u náramku z minerálů není uvedeno, z jakých kamenů je vyrobený, což mně přijde jako základní informace. Sortiment zatím není příliš široký, ale věřím, že vše je zatím v začátcích a bude se rozšiřovat :-)
klad nápad
klad rychlost objednávky
klad málo informativní popisky
avatar
Dana
V eshopu se mi líbí snad vše, proto bylo těžké vybrat jen něco. Nakonec jsem se rozhodla pro 3 věci. Věděla jsem , že nutně potřebuji tašku. Praktická a úsporná taška se hodí do každé kabelky, nikdy nevíte, kdy budete potřebovat jen něco málo koupit. My ženy jsme v tomto kouzelnice, jen jednu věc koupit= plná taška (ještě že ji mám) :). Druhou volbou bylo pero. Překvapilo mě, že píše černě, ale krásně tence. Z počátku jsem měla obavu, že nebude sedět do ruky (mám ráda tenčí), ale píše se s ním úžasně. A můj pracovně-relaxačně-inspirativní koutek krásně doplnil i polštářek "Štěstí". Kdo by si nechtěl přitáhnout do života šťastné náhody, že?! S láskou Dana Chara Kratochvílová
klad praktičnost
klad nápaditost
klad užitečnost
klad vyšší poštovné
příloha
avatar
Anežka
Bylo hned jasné, kam kód voucheru přidat, takže pro mě bylo jednoduché učinit objednávku. S ničím nebyl problém. Takže rozhodně mi balíček udělal radost a i mojí skvělé kamarádce. Celá objednávka byla vyřízena rychle. Naprostá spokojenost se vším. Určitě budu doporučoval dál. Obzvlášť má člověk hezčí pocit u objednávky, když může jít částka na dobrou věc.
klad Snadné zadání kódu voucheru
klad Rychlost vyřízení objednávky
klad Cena za dopravu (já měla možnost osobního vyzvednutí)
příloha
avatar
Jana
Voucher jsem uplatnila hned první den, kdy jsem ho získala. použití je velmi snadné - jen jsem si vybrala produkty, vložila kod a výrobky byly na cestě ke mně. Vybrat si bylo celkem těžké, protože je tam spousta super věcí. Hodně mne lákala dlouhá maxi sukně,ale protože se blíží zima, její nákup si nechám na teplo - v nabídce jsou prima vzory, budu kočka. nakonec jsem si vybrala USB disk - protože já je pořád někde nechávám a ztrácím, a tenhle je moc hezký - s kytičkami, na ten si dám pozor a hlavně - poznám si ho :-D. A vybrala jsem si ještě hrnek na podporu boje proti rakovině prsu - v mém okolí je teď několik žen, které řeší problém rakoviny prsu, proto vím, jak je důležitá prevence a podpora a šíření informací. Tenhle hrnek mi bude připomínat abych púravidelně chodila na mamograf. Zásilka přišla velmi rychle, oba výrobky už mám doma a jsem moc spokojená
klad výběr výrobků
klad snadné nakupování
klad rychlost dodání
klad zápory jsem nenašla, a doufám, že do budoucna bude motivačních výrobků ještě víc
avatar
Lucie
Dostat tenhle voucher pro mě byla velká bomba ? pomohlo mi to obstarat mamce krásné tričko s nápisem "Mám se ráda" k Vánocům a za pakatel 49,- ? už se moc těším, až tričko dojde ? páni, fakt bomba ? pořád tomu nemůžu uvěřit ? a taky se moc těším, jak se na něj bude mamka tvářit ? ovšem musím říct, že největší radost bude stejně asi mít z ceny toho trička, neboť o všem smýšlí ekonomicky ?
klad Je to krásný dárek k Vánocům
klad Nic ?
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel